úvod      aktuality      drby-vzkazy      vzpomínky      foto-nové      foto-archiv      třída      kontakt       

A K T U A L I T Y

Ahoj, vítám vás na stránkách naší třídy, které jsem založila jako náhradu zaniklé služby "spolužáci". Chci vás požádat o spolupráci ve smyslu doplňování archivních materiálů, fotek a jiných dokumentů, které budu na stránky přidávat. Můžete posílat také vzpomínky na významné třídní události, o které se mohou jednotlivé kapitoly rozšiřovat.
Eva Vojtěchovská - Jarošová

25.4.201923.4.2019
Nové fotky
Pod záložkou "foto-nové" je doplněno několik nových fotek ze srazů 2006, 2012 a 2016, které poslala Věra.

23.4.2019
Kozy
Dáša Machytková vyslyšela přání Jany a poslala fotky svého kozího stáda.

11.4.2019
Návštěva "Střelnice"
Ve středu navštívil náš třídní výbor v rámci testování před srazem restauraci Střelnice. Účast byla jako obvykle 100%. Restaurace je zatím po částečné rekonstrukci, nová podlaha, nový bar, nové stoly a židle... Do podzimu se má ještě předělávat i salonek, kde budeme mít sraz. Shodly jsme se na tom, že obsluha je celkem ochotná, pivo a víno dobré, jídlo nám taky chutnalo. Zkontrolovaly jsme u paní provozní rezervaci na sraz v rezervační knize a nahlásily jsme účast asi 20 osob. Tak doufám, že to vyjde.     Sraz se koná dne 5.října 2019 ve 14 hodin v restauraci Luxor - Střelnice.

1.4.2019
Výlet na Moravu 1971
Do záložky "vzpomínky" jsem přidala popis posledního výletu. Eva

26.3.2019
Nové fotky
Do záložky "foto-nové" jsem přidala fotky z dalších srazů. Jestli máte někdo jiné fotky, tak mi je pošlete. Eva

21.3.2019
Zápis ze schůze samozvaného třídního výboru
Datum konání - 20.3.2019
Místo konání - vinotéka Bobule
Přítomni - Kučerová, Masáčková, Plachá, Šantrůčková, Vitvarová, Vojtěchovská

1.příprava třídního srazu
Sraz se bude konat v sobotu 5.10.2019 od 14.00 hodin v restauraci Střelnice Česká Lípa.
Zamluvení místnosti má na starosti Dáša Masáčková a průběžné připomínání na webových stránkách , aby na to nikdo nezapomněl má na starosti Eva Vojtěchovská.
2.webové stránky a GDPR
Bylo rozhodnuto, že z webových stránek odstraníme jmenný seznam s telefonními čísly a emailovými adresami. Kdo by chtěl na někoho telefonní číslo, nebo emailovou adresu ať se obrátí na správce webu.
3.tréning paměti
Snažily jsme se společnými silami dát nějak dohromady průběh druhého společného výletu na Moravu, který se uskutečnil po maturitě. Zatím jsme se shodli pouze na následujícím:
1.den - cesta směr Jeseníky, jeli s námi ještě kluci ze SAD, kteří byli ze severní Moravy. Nocleh - Jeseník ubytovna
2.den - asi jsme krátce navštívili Jeseník lázně, projeli jsme kolem zámku Velké Losiny a možná jsme zastavili v Karlově Studánce. Nocleh - Gottwaldov ubytovna na stadionu, večer zámecká vinárna
3.den návštěva hradu Buchlov a zámku Buchlovice (to je patrné z dochovaných fotek) Někde po cestě v okolí Buchlovic jsme se zastavili u babičky Dity, kde jsme dostali jahody. Nocleh - Brno, koupaliště Riviéra, (byly tam myši) Večer jsme tam navštívili nějaké restaurace a ráno někteří z nás skončili nedobrovolně v bazénu.
4.den - Někde jsme si opékali vuřty. Na cestě domů jsme se zastavili ve Starých Splavech u profesora Šabaky. Nakonec do toho vnesla pochybnosti Dáša, protože si prý vzpomíná, že jsme ještě spali v nějakém hotelu v Uherském Brodě na náměstí. Takže možná to všechno bylo úplně jinak. :-))

19.3.2019
Nové fotky
Do záložky "foto-nové" jsem přidala fotky z několika srazů. Další fotky budou brzy následovat. Eva

12.3.2019
Na intru řádil Eberhard
V neděli večer dorazila vichřice i do České Lípy a sfoukla střechu na internátu.